krzyż wspólnotowy

Charyzmatem naszej wspólnoty jest formowanie chrześcijan do dojrzałej wiary i aktywnego zaangażowania w ewangelizację. Pragniemy rozwijać się, żyjąc Ewangelią Jezusa Chrystusa i stawać się przyjaciółmi Oblubieńca. Czytaj dalej...

Zakończenie roku formacji

Kategoria: wspólnota Utworzono: piątek, 26 czerwiec 2020

25 czerwca 2020 roku zakończyliśmy kolejny rok formacji we Wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca. To był rok pełen wyzwań. Stan epidemiczny wkroczył w nasze wspólnotowe życie i przeciął nasze plany na dzień skupienia. Ale nie daliśmy się trudnościom. Gdy tylko było można wróciliśmy do wspólnotowej Eucharystii a dzielenie w grupkach odbywało się przez internet, telefon. Dziękujemy Bogu za ten czas, który nam dał i zadał. Wyszliśmy z niego mocniejsi o nowe doświadczenie i przekonanie, że żaden wirus nie zburzy naszych relacji zarówno z Bogiem jak i z ludźmi. W galerii są zdjęcia z Eucharystii i zakończenia roku. Konferencja w NAGRANIA-> AUDIO -> KONFERENCJE.

Konferencja na zakończenie roku formacyjnego 2019/2020 NAGRANIA-> AUDIO -> KONFERENCJE

Odsłony: 209