krzyż wspólnotowy

Charyzmatem naszej wspólnoty jest formowanie chrześcijan do dojrzałej wiary i aktywnego zaangażowania w ewangelizację. Pragniemy rozwijać się, żyjąc Ewangelią Jezusa Chrystusa i stawać się przyjaciółmi Oblubieńca. Czytaj dalej...

Wigilia Wspólnot 2020

Kategoria: wspólnota Utworzono: niedziela, 12 styczeń 2020

11 stycznia 2020 roku odbyła się Wigilia wszystkich Wspólnot z parafii św. Kazimierza Królewicza. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą.

Następnie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 4 im Wiesława Kazaneckiego przy ul. Porzeczkowej 11 w Białymstoku obejrzeliśmy Jasełka przygotowane przez uczniów pod kierownictwem Moniki Kościuszko-Czarnieckiej z Akcji Katolickiej.

Wysłuchaliśmy także krótkich koncertów kolęd w wykonaniu Chóru Dziecięcego Passeres Dei 

oraz Scholi Cantorum Omni Die

Była to także okazja do świętowania 5 rocznicy powstania Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca w naszej parafii.

Podzieliliśmy się opłatkiem i dobrym słowem.  Zdjęcia w galerii.

Odsłony: 517