krzyż wspólnotowy

Hasło roku formacyjnego: w uwielbieniu. Czytaj dalej...

Szymon samodzielnie stoi !

Kategoria: możesz pomóc Utworzono: niedziela, 20 marzec 2016

Rodzice Szymonka, którego wspieraliśmy jałmużną adwentową przesyłają podziękowania i krótką informację o przebiegu leczenia:

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom ze wspólnot za pomoc, aby ta operacja mogła się odbyć i aby Szymon mógł samodzielnie chodzić. Operacja odbyła się 14 grudnia w Poznaniu i zakończyła się sukcesem. Szymonowi został pobrany auto przeszczep z kości strzałkowej i w formie naturalnego implantu wszczepiony pod kostki w obu stopach. 28 grudnia byliśmy na zdjęciu pierwszego gipsu, a teraz 29 stycznia na założeniu już gipsu do chodzenia i wyjęciu prętów ze stóp i właśnie w tych już gipsach zrobiłem mu zdjęcie. Na 25 lutego mamy wyznaczoną kolejną wizytę w Poznaniu na zdjęcie całkowite gipsów i będziemy już mogli brać miarę na specjalne ortezy, w których będzie musiał chodzić, aby utrwalić pozycje stóp i wspomóc kolana. Lekarz jest bardzo zadowolony z efektu operacji my również, ponieważ Szymon ma proste stopy i jest sam w stanie ustać :).

Brak słów, aby opisać naszą wdzięczność za Waszą pomoc. Teraz tylko rehabilitacja i wszystko będzie dobrze. Serdeczne Bóg zapłać za wsparcie.

Serdecznie Pozdrawiamy 

Szymon i Rodzice.

Odsłony: 1038